Choinka noworoczna, która w naszym środowisku lokalnym jest już tradycją, odbyła się 06 lutego 2016 w budynku OSP Ogorzelczyn. Na miejscu zebrali się uczniowie wraz z opiekunami i duża ilość rodziców i pozostałych mieszkańców Ogorzelczyna i okolic.

W części artystycznej wystąpili wszyscy uczniowie zaczynając od przedszkolaków, aż po VI klasę. Mieliśmy chórki, piosenki, granie na gitarze, taniec, kabaret i sztukę. Działo się dużo.

Rodzice przygotowali dla gości loterię fantową, w której za drobną opłatą można było wygrać przeróżne ciekawe rzeczy. Co więcej, odbyła się także aukcja, na której można było licytować przekazane przez sponsorów nagrody. W kuchni natomiast zorganizowano zaplecze kulinarne.

W dalszej części uczestnicy mogli skorzystać z parkietu bawiąc się przy muzyce. Ale najważniejszą częścią, na którą czekali wszyscy najmłodsi, była wizyta świętego Mikołaja, który wszystkim grzecznym dzieciom przyniósł po małym prezencie. Organizatorzy spisali się świetnie. Dziękujemy i zapraszamy za rok!