👉W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, zorganizowany przez Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

👉Celem konkursu było propagowanie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, kształtowanie odpowiednich postaw, a także zachęcenie młodych ludzi do kreatywnego uczestnictwa w wydarzeniach związanych z popularyzowaniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

👉Do etapu gminnego przystąpiły drużyny z następujących szkół Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Romualda Tragutta w Grzymiszewie oraz Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie.

👉Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach
– Grupa I-uczniowie w wieku 10-12 lat
– Grupa II- pozostali uczniowie szkoły podstawowej

👉Do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie z Grupy I z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Romualda Tragutta w Grzymiszewie:
1. Natasza Andrzejczak
2. Marcel Dróżdż
3. Miłosz Nowakowski
4. Maja Wawrzyniak

👉Z grupy II do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Ogorzelczynie:
1. Zuzanna Szczap
2. Kinga Bukowska
3. Marcel Ćwiek

👉Zwycięzcy turnieju gminnego wezmą udział w etapie powiatowym, który odbędzie się 5 maja 2023 r. o godz. 9:00 w Zespole Szkół w Przykonie.
Źródło: Gmina i Miasto Tuliszków

Ponadto:
W Grupie I
2️⃣ Miejsce zajęli:
1. Laura Selewska
2. Amelia Selewska
3. Wiktor Roszak
4. Adam Sznajder

Gratuluję wszystkim uczestnikom, ale przede wszystkim gratuluję moim wspaniałym uczniom odwagi, umiejętności i wiedzy, które zaowocowały tym wyjątkowym sukcesem. 👏👏👏 I trzymam kciuki za etap powiatowy🤞