Dnia 16 grudnia 2022 roku w naszej szkole po raz pierwszy zorganizowaliśmy „Jarmark Bożonarodzeniowy”. Uczniowie naszej szkoły dzięki swoim występom wprowadzili nas w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również gości, Mażoretki z Tuliszkowa zaprezentowały się w świątecznym wydaniu po którym wspólnie kolędowaliśmy.

Ponadto został rozstrzygnięty konkurs na „Najpiękniejszy wianek Bożonarodzeniowy” organizowany przez panie: Elżbietę Cieślak, Martę Starczyńską i Ewę Skubiszewską.

Uczniowie uczestnicząc w konkursie mogli rozwijać swoje zdolności manualne oraz w kreatywny sposób spędzić czas z rówieśnikami i rodzicami.

Na naszych Przedszkolaków, Uczniów, Rodziców i Mieszkańców Ogorzelczyna czekało wiele atrakcji: „Stoisko z ozdobami świątecznymi”, „Kawiarenka Św. Mikołaja” z pysznym domowym ciastem, herbatą , kawą i pyszną gorącą czekoladą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli wielu starań w realizację naszego ,,I Jarmarku Bożonarodzeniowego”, który nie będzie ostatni!

Pragniemy również podziękować firmie TRANSCARGO Panu Tobiaszowi Kwieciakowi za nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie szkolnym.